Ми – це екскурсоводи, журналісти, фотографи, менеджери та директори туристичних фірм.

Розвиток туристичної галузі  – це крок до створення територіального іміджу, сприяння культурному і духовному розвитку, усвідомлення цінності своєї спадщини, формування патріотичної мотивації, поліпшення економічної ситуації, залучення інвестицій.
У зв’язку з цим виникає питання щодо поширення інформації про туристичний потенціал області. Тому ми вважаємо актуальним і важливим об’єднання представників туристичної галузі на базі громадської організації. Таку організацію ми створили влітку 2018 року і назвали її “Екскурсійно-інформаційний центр”
Вивчаючи досвід європейських країн, на прикладі Франції, ми виділили кілька основних завдань організації, серед яких створення єдиної бази туристичної інфраструктури регіону, налагодження зв’язків між суб’єктами туристичної галузі, інформаційної та консультативної підтримки туристів і гостей міста, області, консолідація рекламно-інформаційної роботи різних учасників туристичного ринку, забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, а також з підприємствами, організаціями, сприяння виховання у дітей і молоді регіонального патріотизму і національної свідомості.

Запрошуємо до співпраці музеї, будинки культури, театри, готелі, кафе, ресторани, туристичні підприємства, краєзнавців, екскурсоводів, громадські організації та всіх, хто зацікавлений у розвитку регіону. Приймаємо Ваші поради, побажання, пропозиції, думки.

Ми любимо своє місто! А ви?