У середу 21 липня о 19:30 у режимі Zoom-конференції

відбудеться установчий семінар

Циклу навчально-практичних семінарів

для представників ОТГ,

започаткованих ГО “Екскурс-Інформ” .

Запрошуємо гідів, екскурсоводів, відповідальних за розвиток туризму у громадах отримати додаткові знання, набути практичних навичок та обмінятись досвідом.

попередня реєстрація

На електронну адресу, вказану при реєстрації, вам буде надіслано посилання для участі.

Одна із статей статуту громадської організації “Екскурс-Інформ” звучить так: “Сприяння підвищенню рівня кваліфікації фахівців туристичної діяльності та державних органів, зокрема шляхом організації тематичних курсів, майстер-класів, обміну досвідом, створення відповідних закладів освіти.”

З метою реалізації своїх статутних завдань “Екскурс-Інформ” Організовує і проводить науково-практичні конференції, тренінги, навчальні семінари за участю вітчизняних та іноземних спеціалістів у галузі туризму.”

Тож, на виконання своїх статутних завдань, ми вирішили започаткувати цикл навчальних семінарів та практикумів для представників громад, які зацікавлені у розвитку туризму на своїх територіях.

Серед інших у програмі будуть представлені наступні теми:

Що таке туристична дестинація та як вона впливає на розвиток ОТГ.

Розробка туристичного маршруту та створення туристичного продукту (чим відрізняються, методика створення, підготовки та проведення, практична реалізація).

Гід – активний учасник туристичної дестинації (методика розробки та проведення екскурсій, краєзнавство, практичні рекомендації тощо).

Природна, історична, культурна спадщина.

Професійна майстерність.

Менеджмент та маркетинг.

Свої пропозиції до програми навчання ми підготували для департаменту культури та туризму. Сподіваємось на співпрацю, оскільки нам пообіцяли провести подібні навчальні курси для гідів та для представників громад. Та для їх організації потрібен час, але представники громад просять почати таке навчання вже зараз. Тому ми розпочинаємо втілювати задумане та обмінюватись досвідом у наших напрацюваннях і запрошуємо усіх, хто зацікавлений у даній темі, як у якості учасників, так і в якості організаторів.

Перший (установчий) семінар відбудеться у середу 21 липня о 19:30 у режимі Zoom-конференції.

Для зручності вводимо

попередню реєстрацію

На електронну адресу, вказану при реєстрації, вам буде надіслано посилання для участі.